top of page

MANIFEST MODRA 3D

Chceme zlepšit kvalitu tvůrčího prostředí a zjednodušíme tvorbu autorského designu. Chceme dát architektovi prostor věnovat se funkci a tvaru samotnému s větším detailem, kvalitou a jednodušší proveditelností. 

Architekt není kreslič. Přejeme si vrátit téhle profesi kreativitu pro vlastní tvorbu tak, jak si zaslouží. Repetitivní, vyčerpávající činnosti zvládne počítač.


Využijeme automatizaci pro osvobození kreativního lidského potenciálu způsobem adekvátním jednadvacátému století!

Modra3D efektivně spojuje osobní přístup architekta, potřeby investorů a softwarovou automatizaci do jednoho funkčního, živého celku. Začínáme se základním designem a vše směřuje k tomu, aby si architekt časem vytvořil autorskou knihovnu plnou vlastních architektonických prvků. Následně bude moci jen upravovat parametry podle aktuálních potřeb projektu a ušetřený čas a energii věnovat klientům a vlastní autorské tvorbě.
 
Naše ambice a vize chtějí v budoucnu obsáhnout větší celky a prvky používané v architektuře. Nabídkou z oblasti nábytku zatím pokrýváme jen malou část všech architektonických procesů, ale hodláme ve vývoji pokračovat. Na řadě jsou další prvky. Schodiště, kuchyně, a další. Následně pak malé mobilní domy nebo chaty.

David Neudecker, CEO Modra 3D       & Veronika Neudecker, Architekt 

About: About
bottom of page